قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران

سینی کابل

شما مشتریان عزیز برای خرید انواع به سایت فرد سینی کابل مرجعه نمایید.

بازرگانی فرد سینی کابل تولید کننده اصلی انواع و لوازم صنعتی است.

که محصولات خود را با گارانتی اصالت کالا و تضمین قیمت خدمت شما مشتریان عزیز عرضه میکند.

بصورت مشبک و غیر مشبک طبق استاندارهای بین المللی و قوانین زیست محیطی تولید می شود.  در کارخانجات ، ساختمان ها، پالایشگاه و مراکز صنعتی  کاربرد دارد.  برای کابل کشی دقیق و مرتب نمودن مسیر عبور کابل ها استفاده می شود.

این محصول استحکام بالا و دوام خوب و مناسبی در شرایط مختلف آب و هوایی دارد.

جهت هدایت، انتقال و محافظت از کابل و سیم برق و شبکه روی دیوار، زیرزمین و زمین استفاده میشود.

برای این محصول از فلز آهن با روکش گالوانیزه استفاده شده اما از جنس آهن و استیل رنگ شده .

و حتی از جنس پلاستیک نیز می‌تواند ساخته شود. از ورق گالوانیزه ساخته شده و در دو مدل تولید می گردد.

یکی از این مدل ها  گالوانیزه سرد بوده که جهت تولید آن ورق گالوانیزه فابریک بعد از سوراخ کاری و برشکاری خم شده.

و مورد استفاده قرار می گیرد. دومین نوع نیز گالوانیزه گرم بود .

که ورق سیاه را پس از جوش کاری، خم کردن و سوراخ کاری در داخل وان اسید اسید شویی می‌کنند.

و در مرحله بعد عملیات گالوانیزاسیون را روی آن انجام می دهند تا برای مصرف آماده گردد.

در مقاله پیش رو قصد داریم تا به طور کامل  پرداخته و آن را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با این محصول آشنا شوید.

Cable tray چیست ؟

همان طور که گفته شد از  برای محافظت، انتقال و هدایت از سیم شبکه روی سقف، زمین و دیگر مکان ها استفاده می شود.

در مقاله پیش رو قصد داریم به معرفی این محصول بپردازیم.

به طور کلی  در پنج نوع  رنگی، استیل، پلاستیکی، گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید شده به فروش میرسد.

برای اینکه به دو  اتصال قرار گیرد از رابط استفاده می‌شود.

در تبدیل کردن یک مسیر در  به دو مسیر می توان از سه راهی  نیز استفاده کرد.

برای این که یک مسیر را به سه مسیر تبدیل کنیم می‌توانیم از چهار راهی سینی هم استفاده کنیم.

جهت پوشش دادن از  در کابل مورد نظر باید استفاده شود. برای تغییر مسیر در  کشی از زانوی  نیز میتوان استفاده کرد.

برای این که بتوانید  روی سقف، دیوار یا ارتفاع از روی زمین نصب کنید حتما باید از این محصول  استفاده کنید.

جهت نصب اجزای مختلف این کابل به یکدیگر نیز از پیچ کله قارچی با واشر و مهره مخصوص  استفاده میشود.

این محصول لوازم جانبی مختلفی دارد که برای نمونه می‌توان به رابط ، زانویی سینی، سه راهی، ساپورت و درب آن اشاره کرد.

همچنین می‌توان گفت که زانویی تنوع زیادی در جهت و زاویه دارد و به صورت عمودی و افقی ساخته می شود.

البته می توان گفت که در هر دو نوع عمودی و افقی زانویی سینی به صورت ثابت و متحرک وجود دارد که در نوع زاویه به دو مدل زانویی ۴۵ درجه و زانویی ۹۰ درجه تقسیم می شود.

 

کابل زمینی

کابل زمینی درمواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از کابل ها و خطوط هوایی دشوار باشد و یا خطراتی را به دنبال داشته باشد. کابل های زمینی نسبت به کابل های هوایی، از امنیت بالایی برخوردارند. این امنیت بالا به دلیل آن است که کابل های زمینی بر خلاف کابل های هوایی، در معرض خطرات مختلف وجود ندارد. محافظت از کابل های زمینی نسبت به کابل های هوایی آسان تر است و هزینه های گزافی را در پی ندارد.

 البته باید ذکر نمود که کابل های زمینی هزینه های نصب بیشتری نسبت به کابل های هوایی دارد. اما پس از نصب کابل های زمینی، به ندرت نیاز به تعمیر ایجاد می شود زیرا کابل های زمینی با اختلالاتی که ناشی از طوفان، گسل و حوادث طبیعی دیگر می باشد روبه رو نیستند و در نتیجه محفوظ باقی می مانند.

کابل زمینی برای کابل های تلفن، مناطق شلوغ و پر جمعیت و کارخانه ها به کار می روند. کابل های زمینی نسبت به کابل های هوایی مزیت هایی دارند. افت ولتاژ در کابل های زمینی نسبت به کابل های هوایی کمتر است. از کابل برق برای انتقال برق می توان انجام داد. کابل زمینی از قسمت های هادی و عایق و محافظ تشکیل شده است. کابل های زمینی بر اساس ظرفیت ولتاژ به پنج دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: کابل های LT، کابل های HT، کابل های ST، کابل های EHT و کابل های ولتاژ فوق العاده اضافی. در کابل های LT که کابل هایی کم فشار هستند حداکثر ظرفیت انتقال ولتاژ 1000 ولت است. کابل های HT، کشش بالایی دارند و توانایی انتقال حداکثر 11 کیلو وات را دارند. کاابل های ST، از نوع فوق کشش بوده ظرفیت انتقال ولتاژ آنها بین در محدوده 22 کیلوولت تا 33 کیلو ولت است. کابل EHT، کابل فشار قوی است که توانایی انتقال ولتاژ در آنها در محدوده 33 کیلوولت تا 66 کیلولت است. کابل های ولتاژ فوق العاده اضافی ظرفیت انتقال ولتاژ بیش از 132 کیلوولت را دارند. کابل های زمینی بر حسب ساخت و ساز نیز تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: کابل فشار، کابل تسمه ای و کابل نمایش داده شده.

انتخاب کابل بسیار مهم است و باید با دقت انجام شود. در انتخاب کابل زمینی باید فاکتورهایی را مورد نظر قرار داد که از میان آنها می توان به ولتاژ سیستم، افت ولتاژ مجاز و ظرفیت انتقال فعلی را نام برد. همچنین باید هزینه های عملیاتی مانند استهلاک و اتلاف برق را در نظر گرفت. البته در انتخاب کابل های کم فشار نیازی به این فاکتورهای نیست ولی برای انتخاب کابل های زمینی فشار قوی باید به فاکتورهای مذکور توجه اساسی شود.

 

کابل شبکه

کابل شبکه به کابلی گفته می شود که از شیشه یا مس ساخته شده است و با استفاده از آن می توان اطلاعات را بین روترها، کامپیوترها، شبکه های استورج SAN و سوییچ ها اتصال و انتقال داد. بنابراین از این نوع کابل ها برای انتقال اطلاعات از دستگاهی به دستگاه دیگر استفاده می شود. یکی از مهم ترین قسمت های سازنده یک شبکه کامپیوتری، شبکه کابل شبکه است. کابل های شبکه با نام کابل های زوج به هم تابیده نیز در بازار شناخته می شوند. کابل شبکه کاربرد زیادی در شبکه های کامپیوتری دارد. استفاده از این کابل مقرون به صرفه است. از مزایای دیگر این نوع کابل سهولت نصب آنها می باشد. همچنین استفاده از این کابل ها دشوار نیست. کابل شبکه از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از شیلد یا لایه محافظ، رشته سیم های تابیده، روکش خارجی و تفکیک کننده. شیلد موجب کاهش مقدار نویزها در کابل شبکه می شود. شیلدها در شکل های مختلفی وجود دارند و جنس آنها فویل و پلاستیک است. با استفاده از روکش خارجی می توان سیم های درون کابل را از عوامل محیطی حفظ کرد.

رشته سیم هایی تابیده به 8 رشته سیمی گفته می شود که به صورت زوج های دو تایی به هم تابیده شده اند. رنگ این رشته سیم ها متنوع است. این رشته سیم ها کار اصلی کابل را انجام می دهند. با استفاده از این رشته سیم ها می توان اطلاعات را دریافت و ارسال نمود. این رشته سیم ها در رنگ های اصلی و فرعی موجود هستند. رنگ های اصلی شامل آبی، نارنجی، قهوه ای و سبز و رنگ های فرعی، ترکیب رنگ سفید و رنگ های اصلی می باشد. تابیده شدن این سیم ها به هم به صورت زوج های دو تایی نویز ها را کاهش می دهد. تفکیک کننده، ازپلاستیک ساخته شده و زوج سیم ها را از هم جدا می کند. استفاده از تفکیک کننده موجب کاهش نویز می شود کابل های شبکه به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: کابل شبکه داخلی و کابل شبکه خارجی.

از کابل شبکه داخلی در داخل ستاختمان ها استفاده می شود. کابل شبکه خارجی در تاسیات خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کابل شبکه مقاومت خوبی در برابر ضربه، نور خورشید، سرما و گرما از خود نشان می دهد. لایه های محافظی که در این نوع کابل های شبکه به کار می روند معمولا از جنس PE ، PVC و نوعی از استیل می باشد.

نکات مهم در قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران و تعیین کیفیت آن

سیستم انتخاب شده برای نصب  و وزن کابل ها در ضخامت ورق ها موثر است. زیرا ضخامت، نوع ورق و تعداد خم های برای اماکن مختلف، تفاوت دارد.

دلیل استفادهمراکز تجاری سبک و ساختمانمراکز تجاری سنگین و صنعتی
ضخامت برای تحمل کابل هاکمتر از 1 میلیمترحداقل 2 میلیمتر به بالاتر
خم موثر بر مقاومت و استحکام سینی کابل4 خم6 خم

 

در تعیین کیفیت  نوع ورق، تعداد خم ها، زاویه خم کاری های ورق، عدم داشتن پلیسه در سطح داخلی ورق برای آسیب نرساندن به کابل ها، مونتاژ شدن آسان اتصالات  جهت افزایش سرعت در نصب  مهم است. در تعیین کیفیت ورق گالوانیزه و آبکاری شده، مقدار قلع و روی جذب شده قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران مهم است.

انواع قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران

گالوانیزه رنگی

استیل

توری ( مش )

تولید شده با دستگاه CNC

گالوانیزه یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین  جهت انتقال، جابجایی و محافظت از سیم ها و کابل های برق می باشد. این مدل  به دو صورت تولید می شود.

گالوانیزه سرد ، در پاساژها، نمای درونی ساختمان ها و مکان هایی که آب بصورت مستقیم نمی پاشد؛ کاربرد دارد.

گالوانیزه گرم ، در مناطق مرطوب مانند شمال و جنوب کشور از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود.

لوازم جانبی قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران عبارتند از:

 • درب
 • رابط
 • زانویی
 • لدر کابل ( نردبان کابل )
 • چهارراهی
 • سه راهی
 • پیچ کله قارچی و مهره و واشر
 • ساپورت
 • رایزر  هم سطح
 • جدا کننده

قیمت و خرید سینی کابل

هنگام قیمت و خرید سینی کابل ارزان در تهران ، حتما سیستم مورد نظر برای استفاده را ابتدا مشخص کرده و به فروشنده اطلاع دهید.

بهترین مرکز و فروشگاه برای شما عزیزان از جهت قیمت و کیفیت برای  و سایر صنعتی، فروشگاه اینترنتی  نوین با مدیریت آقای بیگ محمدی می باشد. فروشگاه نوین علاوه بر تضمین قیمت و کیفیت برای مشتریانش، برگه گارانتی نیز دارد.

برای بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی انواع  و مقایسه ویژگی هایشان، به سایت فروشگاهی  مراجعه کنید.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  آدرس

  ایران,تهران

  تلفن

  +98 (21) 2345 6789

  ایمیل

  info@fardsinicable.com

  سبد خرید